Vyhledávače

 

Internetový vyhledávač je služba, která umožňuje na Internetu najít webové stránky, které obsahují požadované informace. Uživatel zadá do vyhledávače klíčová slova, která charakterizují hledanou informaci a vyhledávač obratem na základě své databáze vypisuje seznam odkazů na stránky, které hledané informace obsahují (text, obrázky nebo jiné typy multimediálních informací). Databáze je udržována převážně automaticky na rozdíl od internetových katalogů, které jsou udržovány převážně ručně.

Pořadí výsledků ve většině vyhledávačů určuje Page Rank. Správnou úpravou webu pro vyhledávače se zabývá SEO optimalizace.

     Další užitečné pojmy 
 
   
 Slovník pojmů 
 
     Reference 
 
www.festivalrajbas.cz www.htpcnc.cz www.zelbu.cz www.oriflamevbrne.cz www.uv-lampy.cz www.parfemista.cz www.pilaboskovice.cz www.penzionukone.cz www.cviceniblansko.cz www.exposant.cz
     Nabídka 
 
  • Velmi výhodná nabídka: Profesionální internetový odchod již od 5000Kč. Administrace, SEO optimalizace a upozornění e-mailem jsou samozřejmostí. Celý obchod lze upravit podle Vašich přání. Možné jsou samozřejmě i služby jako generování faktur, sklad...
  • Velmi výhodná nabídka: Webová prezentace s redakčním systémem od 3000Kč. Webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání, kterou si můžete sami díky redakčnímu systému upravovat. K dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Jednoduchá webová prezentace od 2000Kč. Statická webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání k dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesinální webová prezentace již od 7000Kč. Webová prezentace s profesionálním grafickým zpracováním přesně podle Vačich představ. Redakční systém pro editaci stránek a SEO optimalizace samozřejmostí.