Validita

 

I jazyky používané k tvorbě webových aplikací mají své standardy, které ne všichni dodržují. Význam validity je diskutabilní. Prohlížeče jsou schopny zobrazit i ne úplně validní stránku správně, některé prohlížeče standardy dokonce samy nedodržují. Její vliv na SEO je také diskutabilní.

Tetnto web je plně HTML 4.01 i CSS validní.

Web je HTML 4.01 validní Web je CSS validní

     Další užitečné pojmy 
 
   
 Slovník pojmů 
 
     Reference 
 
www.exposant.cz www.oriflamevbrne.cz www.uv-lampy.cz www.zelbu.cz www.pilaboskovice.cz www.penzionukone.cz www.festivalrajbas.cz www.cviceniblansko.cz www.htpcnc.cz www.parfemista.cz
     Nabídka 
 
  • Velmi výhodná nabídka: Jednoduchá webová prezentace od 2000Kč. Statická webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání k dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesinální webová prezentace již od 7000Kč. Webová prezentace s profesionálním grafickým zpracováním přesně podle Vačich představ. Redakční systém pro editaci stránek a SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesionální internetový odchod již od 5000Kč. Administrace, SEO optimalizace a upozornění e-mailem jsou samozřejmostí. Celý obchod lze upravit podle Vašich přání. Možné jsou samozřejmě i služby jako generování faktur, sklad...
  • Velmi výhodná nabídka: Webová prezentace s redakčním systémem od 3000Kč. Webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání, kterou si můžete sami díky redakčnímu systému upravovat. K dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.