Page Rank

 

Page Rank je aloritmus pro ohodnocení důležitosti webových stránek. Podle tohoto ohodnocení se poté určuje pořadí výsledků ve vyhledávačích. Prvním kdo začal Page Rank používat byl Google, dnes jej používají prakticky všechny vyhledávače. Každý má svůj způsob vypočítávání Page Ranku, který si dobře střeží. Úpravou webu pro získání vysokého Page Ranku se zabývá SEO optimalizace.

Pořadí výsledků ve většině vyhledávačů určuje Page Rank. Správnou úpravou webu pro vyhledávače se zabývá SEO optimalizace.

     Další užitečné pojmy 
 
   
 Slovník pojmů 
 
     Reference 
 
www.pilaboskovice.cz www.penzionukone.cz www.festivalrajbas.cz www.parfemista.cz www.cviceniblansko.cz www.oriflamevbrne.cz www.uv-lampy.cz www.zelbu.cz www.htpcnc.cz www.exposant.cz
     Nabídka 
 
  • Velmi výhodná nabídka: Profesionální internetový odchod již od 5000Kč. Administrace, SEO optimalizace a upozornění e-mailem jsou samozřejmostí. Celý obchod lze upravit podle Vašich přání. Možné jsou samozřejmě i služby jako generování faktur, sklad...
  • Velmi výhodná nabídka: Jednoduchá webová prezentace od 2000Kč. Statická webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání k dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Webová prezentace s redakčním systémem od 3000Kč. Webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání, kterou si můžete sami díky redakčnímu systému upravovat. K dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesinální webová prezentace již od 7000Kč. Webová prezentace s profesionálním grafickým zpracováním přesně podle Vačich představ. Redakční systém pro editaci stránek a SEO optimalizace samozřejmostí.