Kontakt

 

Vojtěch Jahoda
IČ: 75278383

E-mail: jahoda@jhd.cz
Jabber: jahoda@jhd.cz Jabber status offline

ICQ: 177693849 ICQ status offline
Twitter: http://twitter.com/VojtechJahoda
Facebook: http://www.facebook.com/Vojta
(pouze pro přátele)

     Rychlý kontakt 
 

Chcete-li si nezávazně zjistit možnosti realizace a cenu Vašeho webu můžete tak učinit i tímto formulářem

JménoPříjmení
E-mailTelefon
Text

Vámi vložené údaje budou sloužit pouze pro doručení reakce a nebudou předány třetí straně.

   
 Nabídka 
 
  • Velmi výhodná nabídka: Jednoduchá webová prezentace od 2000Kč. Statická webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání k dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Webová prezentace s redakčním systémem od 3000Kč. Webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání, kterou si můžete sami díky redakčnímu systému upravovat. K dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesinální webová prezentace již od 7000Kč. Webová prezentace s profesionálním grafickým zpracováním přesně podle Vačich představ. Redakční systém pro editaci stránek a SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesionální internetový odchod již od 5000Kč. Administrace, SEO optimalizace a upozornění e-mailem jsou samozřejmostí. Celý obchod lze upravit podle Vašich přání. Možné jsou samozřejmě i služby jako generování faktur, sklad...
     Reference 
 
www.exposant.cz www.parfemista.cz www.festivalrajbas.cz www.uv-lampy.cz www.pilaboskovice.cz www.penzionukone.cz www.zelbu.cz www.cviceniblansko.cz www.htpcnc.cz www.oriflamevbrne.cz
     Slovník pojmů