Internetové prohlížeče

 

Internetový prohlížeč slouží k zobrazování webových stránek. Prohlížečů je celá řada, mezi nejznámější patří Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera a Google Chrome. Webové standardy se neustále vyvíjí a nabízejí nové možnosti, jejichž užití je značně limitováno velkým množstvím uživatelů, kteří si prohlížeče neaktualizují. Starší prohlížeče navíc často obsahují bezpečnostní a vykreslovací chyby (obzvlášť platí pro Internet Explorer).

Proč tento web není optimalizovaný pro starší prohlížeče?

Všechny moje ostatní weby jsou standardně optimalizovány pro všechny nejpoužívanější prohížeče. Jenže optimalizovat web pro všechny verze prohlížečů je značně náročné, většinou zabere více času než jeho samotná tvorba. Navíc s sebou obnaší značné zkomplikování kódu a leckdy i omezení grafických prvků. Po každých mnoha hodinách strávených snahou přimět Internet Explorer 6, aby web zobrazil správně uvažuji, že jednou udělám web s využitím moderních technologií bez ohledu na zastaralé prohlížeče. A kde jinde si tento luxus dopřát, než na vlastním webu?

     Aktuální verze ke stažení 
 
Mozilla Firefox Google Chrome Opera Internet Explorer
     Další užitečné pojmy 
 
   
 Slovník pojmů 
 
     Reference 
 
www.penzionukone.cz www.cviceniblansko.cz www.parfemista.cz www.uv-lampy.cz www.oriflamevbrne.cz www.festivalrajbas.cz www.zelbu.cz www.htpcnc.cz www.pilaboskovice.cz www.exposant.cz
     Nabídka 
 
  • Velmi výhodná nabídka: Webová prezentace s redakčním systémem od 3000Kč. Webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání, kterou si můžete sami díky redakčnímu systému upravovat. K dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesinální webová prezentace již od 7000Kč. Webová prezentace s profesionálním grafickým zpracováním přesně podle Vačich představ. Redakční systém pro editaci stránek a SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Jednoduchá webová prezentace od 2000Kč. Statická webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání k dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesionální internetový odchod již od 5000Kč. Administrace, SEO optimalizace a upozornění e-mailem jsou samozřejmostí. Celý obchod lze upravit podle Vašich přání. Možné jsou samozřejmě i služby jako generování faktur, sklad...