Webhosting

 

Webhosting je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru. Díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server.

Stránky umisťuji na svůj vlastní server za cenu již od 600Kč/rok.

Hostuji pouze své projekty, samostatně webhosting neposkytuji.

Můj server je lépe zabezpečen a méně zatížený než masové webhostingy.

     Další užitečné pojmy 
 
   
 Slovník pojmů 
 
     Reference 
 
www.htpcnc.cz www.penzionukone.cz www.uv-lampy.cz www.festivalrajbas.cz www.cviceniblansko.cz www.oriflamevbrne.cz www.pilaboskovice.cz www.zelbu.cz www.exposant.cz www.parfemista.cz
     Nabídka 
 
  • Velmi výhodná nabídka: Profesionální internetový odchod již od 5000Kč. Administrace, SEO optimalizace a upozornění e-mailem jsou samozřejmostí. Celý obchod lze upravit podle Vašich přání. Možné jsou samozřejmě i služby jako generování faktur, sklad...
  • Velmi výhodná nabídka: Profesinální webová prezentace již od 7000Kč. Webová prezentace s profesionálním grafickým zpracováním přesně podle Vačich představ. Redakční systém pro editaci stránek a SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Webová prezentace s redakčním systémem od 3000Kč. Webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání, kterou si můžete sami díky redakčnímu systému upravovat. K dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Jednoduchá webová prezentace od 2000Kč. Statická webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání k dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.