Doména

 

Doména neboli doménové jméno je např. www.jhd.cz. Je to jedinečný údaj, pomocí kterého se bude přistupovat k Vašemu webu. V 99% se nakupuje společně s webhostingem a cena se pohybuje (podle společnosti a země) okolo 200Kč/rok. Ceny některých exotických domén se mohou pohybovat i v řádech tisíců.

V případě zájmu doménu objednám a budu spravovat.

     Další užitečné pojmy 
 
   
 Slovník pojmů 
 
     Reference 
 
www.parfemista.cz www.uv-lampy.cz www.oriflamevbrne.cz www.zelbu.cz www.pilaboskovice.cz www.htpcnc.cz www.festivalrajbas.cz www.exposant.cz www.penzionukone.cz www.cviceniblansko.cz
     Nabídka 
 
  • Velmi výhodná nabídka: Webová prezentace s redakčním systémem od 3000Kč. Webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání, kterou si můžete sami díky redakčnímu systému upravovat. K dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesinální webová prezentace již od 7000Kč. Webová prezentace s profesionálním grafickým zpracováním přesně podle Vačich představ. Redakční systém pro editaci stránek a SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesionální internetový odchod již od 5000Kč. Administrace, SEO optimalizace a upozornění e-mailem jsou samozřejmostí. Celý obchod lze upravit podle Vašich přání. Možné jsou samozřejmě i služby jako generování faktur, sklad...
  • Velmi výhodná nabídka: Jednoduchá webová prezentace od 2000Kč. Statická webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání k dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.