Nabízené aplikace

 

Moje vlastní aplikace, na kterých stavím své weby.


 JHD CMS 
 

Můj vlastní jednoduchý ale propracovaný systém pro správu obsahu disponující širokou škálou modulů od rezervačního systému po správu galerií.

Díky tomu, že nepoužívám žádný z volně dostupných CMS systémů mám podstatně větší volnost a dokáži libovolnou součást 100% upravit podle Vašich představ.

Aplikace má také minimální nároky na server a je maximálně optimalizovaná pro vyhledávače.

Samostně neprodejné. Pokud máte zájem, neváhejte mě kontaktovat s dotazem na konkrétní projekt.
   
 Kennel CMS 
 

Systém pro správu obsahu speciálně vytvořený pro weby chovatelských stanic, který na českém trhu nemá konkurenci. Umožňuje Vám jednoduché vložení všech podstatných informací o Vašich zvířatech, jejich úspěchy, rodokmeny...

Obsahuje také vše potřebné jako správu fotogalerií, vkládání videií a aktualit. To vše ve stylovém designu vytvořeném podle Vašich přání.

Díky specializaci aplikace zvládne úlohu mnohem lépe než jiné dostupné CMS.

Přizpůsobitelný pro libovolná zvířata.

Vytvoření již od 2000Kč a roční provoz za 600Kč včetně domény.
     Rychlý kontakt 
 

Chcete-li si nezávazně zjistit možnosti realizace a cenu Vašeho webu můžete tak učinit i tímto formulářem

JménoPříjmení
E-mailTelefon
Text

Vámi vložené údaje budou sloužit pouze pro doručení reakce a nebudou předány třetí straně.

   
 Nabídka 
 
  • Velmi výhodná nabídka: Webová prezentace s redakčním systémem od 3000Kč. Webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání, kterou si můžete sami díky redakčnímu systému upravovat. K dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesinální webová prezentace již od 7000Kč. Webová prezentace s profesionálním grafickým zpracováním přesně podle Vačich představ. Redakční systém pro editaci stránek a SEO optimalizace samozřejmostí.
  • Velmi výhodná nabídka: Profesionální internetový odchod již od 5000Kč. Administrace, SEO optimalizace a upozornění e-mailem jsou samozřejmostí. Celý obchod lze upravit podle Vašich přání. Možné jsou samozřejmě i služby jako generování faktur, sklad...
  • Velmi výhodná nabídka: Jednoduchá webová prezentace od 2000Kč. Statická webová prezentace s vzhledem podle Vašich přání k dispozici maximálně do jednoho týdne od dodání podkladů. SEO optimalizace samozřejmostí.
     Reference 
 
www.cviceniblansko.cz www.exposant.cz www.zelbu.cz www.uv-lampy.cz www.festivalrajbas.cz www.oriflamevbrne.cz www.parfemista.cz www.pilaboskovice.cz www.htpcnc.cz www.penzionukone.cz
     Slovník pojmů